Zestaw Meta Quest 3 128GB + Pasek z baterią + Kabel 3m

Zestaw Meta Quest 3 128GB + Pasek z baterią + Kabel 3m

2 999  Cena netto: 2 438 

In stock

2 999  Cena netto: 2 438 

Zestaw produktowy Zestaw Meta Quest 3 128GB + Pasek z baterią + Kabel 3m

  Szacowany czas dostawy (Polska): 1 dni
Dostępność: Na stanie

Opis

Meta Quest 3 128GB + Pasek Elite z baterią do Quest 3 + Kabel 3m

Poznaj Meta Quest 3, najnowszą generację serii najpopularniejszych okularów Wirtualnej Rzeczywistości, znanej wcześniej jako Oculus. Posmakuj zupełnie nowego wymiaru rozrywki i pracy, wraz z najnowszymi funkcjami Rozszerzonej Rzeczywistości. Dzięki dwóm kamerom RGB z 18 fotodiodami, w trybie passthrough ujrzysz świat jak przez własne oczy. Umożliwia to niesamowite wrażenia w grach i programach wykorzystujących Mieszaną Rzeczywistość. Okulary umożliwiają również obsługę dłońmi – Twoje wirtualne biuro? Nauka gry na pianinie? Wybór należy do ciebie.

Gogle oferują dwukrotnie lepszą wydajność względem poprzednika; Meta Quest 2. Potężny procesor Snapdragon XR2 gwarantuje najwyższy potencjał urządzenia bez konieczności stałego połączenia z komputerem lub konsolą. Twoja biblioteka gier i programów Meta zachowuje pełną kompatybilność w najnowszym modelu. Sprawdź swój refleks i umysł w SuperHot, Eliminuj cele w Assasin’s Creed Nexus, doświadcz epickiego świata Asgard’s Wrath 2 – A to tylko początek bogatej biblioteki gier świata VR. Nie jest ona jednak w żadnym wypadku ograniczeniem: Bez przeszkód możesz podłączyć gogle do komputera, ciesząc się również grami dostępnymi między innymi na Steamie.

Postaw na wygodę – Meta Quest 3 oferuje o 40% smuklejszy profil optyczny od poprzednika. Soczewki pancake oraz regulowane paski pozwalają na pełen komfort użytkowania, umożliwiając szczegółowe dostosowanie położenia ekranów względem oczy, oraz urządzenia na głowie. Kontrolery Touch Plus, dzięki technologii TruTouch haptics zagwarantują ci pełnię haptycznych wrażeń, a głośniki 3D umożliwią całkowitą immersję.

Zalety
Wady

Zestaw zawiera:

1x Pasek Elite z baterią do Quest 3

1x Kabel 3m

1x Gogle Meta Quest 3 128GB

2x Kontrolery Meta Quest 3 128GB

2x Baterie AA

1x Podkładka do okukarów

1x  Zasilacz

1x Kabel USB-C to USB-C

*Gra Asgard’s Wrath 2 będzie dostępna w sklepie Meta Quest od grudnia 2023 r. Aby otrzymać Przedmiot oferty, Kwalifikujący się produkt musi zostać po raz pierwszy aktywowany od 10 października 2023 r. (00:01 PST) do 27 stycznia 2024 r. (23:59 PST) za pośrednictwem Konta, na którym poprzednio nie aktywowano Asgard’s Wrath 2 („Aktywacja”). Po Aktywacji i uruchomieniu Asgard’s Wrath 2 użytkownik otrzyma powiadomienie za pośrednictwem poczty elektronicznej, aplikacji mobilnej oraz w rzeczywistości wirtualnej wraz z linkiem do odebrania Przedmiotu oferty ze sklepu Meta Quest. Na potrzeby Oferty nie stosuje się kodów realizacji. Przedmiot oferty musi zostać odebrany do 27 lutego 2024 r. (23:59 PST). Odebrany Przedmiot oferty pozostaje dostępny do pobrania przez nieograniczony czas. Limit jednego (1) Przedmiotu oferty na Kwalifikujący się Produkt niezależnie od liczby Kont powiązanych z takim Kwalifikującym się produktem. Nie obowiązuje w stosunku do wcześniejszych zamówień ani zakupów. Oferta jest niezbywalna i nie jest przeznaczona do odsprzedaży ani wymiany na gotówkę lub ekwiwalent pieniężny. Oferta w każdej chwili może zostać anulowana lub zmodyfikowana bez uprzedzenia. Dodatkowe oprogramowanie i sprzęt sprzedawane osobno.

Informacje dodatkowe

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Zestaw Meta Quest 3 128GB + Pasek z baterią + Kabel 3m”