Oprogramowanie VR – Wirtualna Rzeczywistość w Biznesie i Nauce

Wykorzystaj pełnię możliwości świata VR

Wirtualna Rzeczywistość nie jest jedynie rozrywką. Świat pełen zmysłowych doświadczeń stał się idealnym środowiskiem przekraczającym pierwotne zastosowania, dzięki możliwości pełnego skupienia na przedstawionej w goglach treści. Sensory ruchu pozwoliły na pełną precyzję, systemy łączności na stały kontakt z innymi osobami. Zaowocowało to całą nową gałęzią zastosowań, biznesowych i edukacyjnych, których owoce możesz znaleźć w tej kategorii.

Szkolenia: Przygotuj swój zespół do skoku w przyszłość

Atrakcyjne przedstawienie niezbędnych w pracy umiejętności stanowi wyzwanie. Wraz z nami możesz zrezygnować z tradycyjnych prezentacji, skupiając się wyłącznie meritum szkoleń – ich treści. W wielu branżach nie ma miejsca na błędy, lecz jesteśmy tylko ludźmi – dzięki Wirtualnej Rzeczywistości przeniesiesz je do przestrzeni w której jest pole na to by je popełnić. Przedstaw zawiłe szczegóły jamy ustnej, wraz z w pełni interaktywnym trybem treningowym, umożliwiającym Stomatologom doprowadzić swoje umiejętności do perfekcji. Przeprowadź w pełni realistyczną symulację Pierwszej Pomocy w dogodnych warunkach, żeby w razie kluczowej sytuacji byli przygotowani do pracy w każdych okolicznościach. Wirtualna Rzeczywistość pomimo iluzji, może być wiernym odzwierciedleniem Rzeczywistego Świata, a jak to wykorzystasz zależy tylko od ciebie.  

Nauka: Urzeczywistnij świat podręczników

Dziś dzieci oraz osoby wchodzące w dorosłość mają już zaawansowane doświadczenie ze światem technologii. Stała komunikacja z bliskimi, rozrywka, wyrażanie siebie, a przede wszystkim rozwijanie swoich pasji to z pewnością niesamowity dar XXI wieku. Gogle VR mogą stać się narzędziem idącym o krok do przodu, umożliwiającym pełne zanurzenie się w świecie pełnym wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Interaktywne modele 3D pozwalają uczyć się zdecydowanie szybciej, przenosząc treści na przykład ze zdjęć do atrakcyjnego świata Wirtualnej Rzeczywistości. Dzięki VR możesz zabrać swoich podopiecznych do Starożytnej Grecji, by naocznie doświadczyć architektury niemożliwej dziś do zaobserwowania. Twórz prezentacje z niesamowitą wartością audiowizualną, ograniczając jednocześnie rozpraszające bodźce zewnętrzne. Dzięki VR, możesz przedstawiać niezbędną wiedzę w dowolny sposób, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Biznes: Zaproś swoich klientów do Wirtualnej Rzeczywistości

W dobie wysokiej konkurencyjności firm w każdej branży, kluczowym jest przekonać konsumentów dlaczego powinni wybrać akurat nas. Wysokiej jakości produkty oraz atrakcyjne ceny mogą nie wystarczyć, w przypadku konkurentów o silnej pozycji rynkowej. Dzięki Wirtualnej Rzeczywistości pozytywnie się od nich wyróżnisz. Oferujemy pełen zakres zastosowań biznesowych, od narzędzi projektowych po konsumenckie. Stwórz modele architektoniczne oraz motoryzacyjne, przedstaw swoim klientom wizje produktów przed ich zamówieniem.

Najczęściej Zadawane Pytania – FAQ

Czego potrzebuję by włączyć wybrany przeze mnie program? W tej kategorii niezbędne będą Gogle Wirtualnej Rzeczywistości, które również u nas znajdziesz. Obsługiwane przez program modele znajdują się w opisie każdego produktu. Konieczne jest również połączenie z Internetem, by móc pobrać wybrane oprogramowanie.

Czy noszenie Okularów Wirtualnej Rzeczywistości jest bezpieczne? Jak najbardziej – każdy z modeli jest odpowiednio wcześniej testowany by zweryfikować bezpieczeństwo ich użytkowania. Bez obaw używać ich może praktycznie każdy, zaleca się jednak co pewien czas przeprowadzić przerwę, by oczy użytkowników mogły odpocząć.

Jak zainstalować wybrane przeze mnie oprogramowanie? Szczegółowe instrukcje znajdziesz zawsze na stronie producenta, ale koniecznym będzie podłączenie Gogli VR do komputera.