Pragniesz poszerzyć granice wirtualnej rzeczywistości? W TechVers znajdziesz  pełen inwentarz niezbędnych akcesoriów by w pełni doświadczyć niesamowitych wrażeń. Zwiększ swój komfort pełnym wachlarzem headstrapów na każdy model, przedłuż swoją zabawę nawet trzykrotnie dzięki powerbankom do okularów, uzupełnij kolekcję o dodatkowe kontrolery. Od okablowania po adaptery, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Akcesoria VR – must have wirtualnej rzeczywistości

Wszystko co niezbędne do pełni wirtualnych przeżyć

W tym miejscu znajdziesz niezbędny inwentarz wzbogacający Twoje doświadczenia w świecie VR. Dostępne w Techvers akcesoria sprostają każdym wymaganiom – zwiększenie komfortu rozrywki, znaczne przedłużenie pracy na baterii to tylko wierzchołek góry lodowej. Zadbaj o higienę swojego zestawu, atrakcyjnie zaprezentuj go w swojej kolekcji dzięki licznym stojakom, a nawet zadbaj o bezpieczny transport z etui oraz walizkami. Z pewnością znajdziesz tu coś idealnie skrojonego pod Twoje potrzeby.

Wygoda: Dostosuj gogle VR pod siebie

Headstrap jest wymiennym elementem okularów wirtualnej rzeczywistości. Ich zadaniem jest bezpiecznie utrzymać zestaw na Twojej głowie. A co, jeżeli chcesz zwiększyć jeszcze bardziej zwiększyć komfort rozrywki? By sprostać temu zadaniu, w tej kategorii znajdziesz liczne alternatywne systemy mocowań. Postaw na Elite Strapa, umożliwiającego jeszcze szybsze zanurzenie się w rozrywce. Rozważ Bobo VR, który dodatkowo oferuje możliwość podłączenia powerbanka wydłużającego zabawę. Ale to nie wszystko: znajdziesz tu również nakładki pozwalające bez przeszkód grać w okularach korekcyjnych i wiele, wiele więcej.

Ładowanie: Decyduj, kiedy czas na przerwę

Najbardziej wymagające, pełne pozytywnych emocji sesje rozgrywki może przerwać konieczność doładowania urządzenia. Większe baterie wewnątrz urządzenia zwiększyłyby jego waga, tym samym zmniejszając wygodę jego użytkowania. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu są powerbanki umieszczone na headstrapach, wyrównujące jednocześnie środek ciężkości. Część jest wbudowana w opaski, a część dołączana złączem magnetycznym. Jeżeli jednak nadszedł już czas na odpoczynek, bez przeszkód znajdziesz tu wszelkie stacje ładowania, ładowarki i niezbędne okablowanie.

Przechowywanie: Zadbaj o swoje okulary wirtualnej rzeczywistości

Nieważne czy podróżujesz, czy Twoje gogle leżą na regale obok telewizora, nie martw się dłużej o ich bezpieczeństwo. W tej kategorii możesz wybrać jak będziesz przechowywał swoje urządzenie. Etui ograniczą kurz oraz zabezpieczą zestaw przed niefortunnym wypadkiem, walizki zapewnią niepowtarzalny komfort transportu bez zmartwień o warunki atmosferyczne czy wyboje na drodze. Stojaki z dumą wyróżnią Twoje gogle ze stojących obok książek oraz przyśpieszą czas wkraczania do świata Wirtualnej Rzeczywistości.

Kontrolery: Twoje wirtualne dłonie

Każdemu zdarza się ponieść emocjom. W trakcie rozgrywki w Super Hot niefortunnie z dużą prędkością upadł Ci kontroler? A może Twój pies uznał, że to jego kolej zagrać w Half-Life: Alyx? Wypadki chodzą po ludziach, a my jesteśmy na to przygotowani: uzupełnij swój zestaw o dodatkowy kontroler do każdych oferowanych przez nas gogli VR. Nie jest to jednak jedyny powód by się tu rozejrzeć – zwiększ swoją immersję z MagTube, umożliwiającym realistycznie odczuć broń której używasz. Dzięki trackerom nadgarstka HTC osiągniesz niespotykaną wcześniej precyzję śledzenia ruchu. Już dziś rozszerz z nami doświadczenia Twojej Wirtualnej Rzeczywistości.