Chcesz zanurzyć się w pełnym wrażeń świecie wirtualnej rzeczywistości? W TechVers oferujemy innowacyjne gogle VR, wszelkie niezbędne akcesoria, specjalistyczne oprogramowanie, które całkowicie przekształcą Twoje doświadczenia. Od ekscytujących gier, medytacji, po edukację, odkryjesz nieograniczone możliwości rozrywki. Doświadcz zupełnie nowych przygód i ucz się w ciekawy sposób, wybierając produkty VR dostępne w naszym sklepie.
Produkty VR – wszystko co niezbędne w wirtualnej rzeczywistości
Rozszerz swój świat
Znajdziesz tu wszystko, by móc w pełni zanurzyć się w świecie pełnym zmysłowych wrażeń:

Bogata oferta gogli VR na każdą kieszeń, które podłączysz do komputera by cieszyć się niesamowitymi wrażeniami audiowizualnymi, jak i modele stand alone pozwalające poczuć pełną swobodę bez okablowania.
Pełen wachlarz akcesoriów takich jak kontrolery, power banki, adaptery, okablowanie.
Oprogramowanie, umożliwiające w pełni skorzystać z dobrodziejstw wirtualnej rzeczywistości.

Gogle VR: Okno do nowego wspaniałego świata
Okulary VR stanowią serce tej kategorii. Dzięki nim przeniesiesz się do wirtualnej rzeczywistości, gdzie gry, filmy i zdjęcia nabierają w pełni trójwymiarowej głębi i obejmują Cię ze wszystkich stron. Dzięki ich zmysłowej immersji, zapominasz o granicach między rzeczywistością i wirtualnym światem. Nasze gogle VR oferują najwyższej jakości doznania, przyjazny interfejs użytkowania, pełną gamę doświadczeń rozrywkowych, relaksujących jak i edukacyjnych. To co widzisz, w mgnieniu oka staje się rzeczywistością.
Akcesoria: Twoje asy w rękawie
Z ich pomocą bez trudu rozszerzysz swoją wirtualną rzeczywistość o nowy wymiar. Znajdziesz tu wszelkie dodatkowe elementy, wzbogacające komfort obcowania ze światem VR jak i jego możliwości. Bez przeszkód z pomocą powerbanków przedłużysz czas rozgrywki; zwiększysz wygodę wraz ze strapami, doświadczysz większej immersji z akcesoriami kamizelki czy dodatkowe kontrolery.
Oprogramowanie VR: Przekrocz granice Rzeczywistości
W tej kategorii odkryjesz możliwości daleko wychodzące poza rozrywkę. Twoje Gogle VR nie muszą mieć wyłącznie jednego zastosowania – mogą z równą skutecznością służyć jako narzędzie w nauce jak i biznesie. Świat Wirtualnej Rzeczywistości gwarantuje w pełni trójwymiarowe modele, mogące pełnić funkcje dydaktyczne (model człowieka, gotyckich budowli, prehistorycznych zwierząt i wiele więcej) jak i uatrakcyjniające prezentacje produktów. Już dziś możesz przeprowadzić szkolenie na przykład dentystyczne, obsługi wózka widłowego i nie tylko, bo jesteśmy przygotowani na wszystko.
Czy Warto? – Ekscytujący Świat VR
Wartość gogli VR jest bezcenna, ponieważ to wstęp do zupełnie nowego wymiaru rozrywki, nauki i rozwoju. To doświadczenie, którego nie odda żaden filmik w internecie – musisz je sam przeżyć, zobaczyć na własne oczy. Wybierając gogle VR, warto rozważyć, czy preferujesz samodzielne gogle, które nie wymagają dodatkowych urządzeń, czy gogle, które można podłączyć do innych urządzeń.
Jak to Działa? – Technologia Wirtualnej Rzeczywistości
Gogle VR to urządzenia z  zaawansowaną technologią. Ekrany lub wyświetlacz są umieszczone bezpośrednio przed Twoimi oczami, co stwarza trudną do odróżnienia od rzeczywistości iluzję. Okulary śledzą ruch Twojej głowy, oddając jeden do jednego Twoje reakcje na wszelkie doświadczenia.  Ta fascynująca technologia przenosi Cię do całkiem nowej rzeczywistości, pełnej wyjątkowych wrażeń.