Vuzix Blade 2

Vuzix Blade 2

6 344  Cena netto: 5 158 

In stock

6 344  Cena netto: 5 158 

Zapewnij nowoczesne wsparcie swojej firmie, wraz z najwydajniejszymi okularami Wspomaganej Rzeczywistości Vuzix Blade 2. Kontrola bez użycia rąk pozwala na działanie w nawet najtrudniejszych warunkach.

  • Okulary z przeznaczeniem biznesowo przemysłowym
  • Idealne okulary dla firm i organizacji, które chcą pracować z rzeczywistością wspomaganą.
  Szacowany czas dostawy (Polska): 7 dni
Dostępność: Na stanie

Opis

Vuzix Blade 2 to zaawansowane gogle Rzeczywistości Wspomaganej, będące następcą popularnego modelu pierwszej generacji. Stworzone z dedykacją do zdalnego zarządzania i prowadzenia szkoleń łączą pracowników na pierwszej linii z Rozszerzoną Rzeczywistością –  umożliwiając dostęp do danych i wiedzy bez użycia rąk. Kompaktowa konstrukcja Blade 2 sprawia, że są one łatwe do przenoszenia i nie przeszkadzają w codziennej pracy.

Wyświetlacz w pełnym kolorze umieszczony po prawej stronie obiektywu pozwala na wygodne odczytywanie podpowiedzi i powiadomień bez rozpraszania uwagi. Certyfikat ANSI Z87.1 potwierdza ochronę oczu, gwarantując bezpieczeństwo użytkowników. Optyka falowodowa eliminuje zakłócenia oferując jasny wyświetlacz o głębokich kolorach, niezależnie od warunków oświetleniowych.

System Vuzix Blade 2 oparty na popularnym formacie firmy Blade oferuje zaawansowane funkcje i wydajność, spełniając potrzeby pracowników połączonych z systemem. Zasilany energooszczędnym procesorem Qualcomm pod kontrolą Androida 11, gogle umożliwiają integrację z MDM, dysponują 40 GB pamięci masowej i najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

Przezroczysta optyka falowodowa dostarcza  jasny wyświetlacz z głębokimi kolorami. Lekka konstrukcja gwarantuje wygodę przez cały dzień, a mikrofony z redukcją szumów, zintegrowane głośniki i certyfikacja ANSI Z87.1 zapewniają bezpieczną i efektywną współpracę pracowników. Vuzix Blade 2 to połączenie nowoczesnych technologii z pełnym komfortem i niesamowitą funkcjonalnością.

Zalety
Wady

Zestaw zawiera

1 x Vuzix Blade 2

1 x Kabel Micro-USB

1 x Słuchawki douszne bluetooth

1 x Ładowarka

1 x Worek z mikrofibry

1 x Instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe

Częstotliwość odświeżania

480 x 480 pikseli na oko

Pole widzenia (FOV)

20 stopni

Metoda śledzenia

3 DoF, niepozycyjna

Śledzenie oczu

Nie

Śledzenie twarzy

Nie

Śledzenie dłoni

Nie

Kontrolery

Nie

Głośnik

Tak

Mikrofon

Tak

Łączność

Micro USB

System operacyjny

Android 11

Procesor

Czterordzeniowy procesor ARM

Pamięć

40 GB

Waga (kg)

0.0930

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Vuzix Blade 2”