vSight Workflow

vSight Workflow

In stock

Usprawnij pracę terenową dzięki VSIGHT – cyfrowym workflowom, które zamieniają klasyczne procesy na interaktywne, krok po kroku. Zwiększ precyzję, efektywność i bezpieczeństwo.

  • Przyspiesz onboarding i szkolenia
  • Zmniejsz liczbę zgłoszeń serwisowych
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów

Każdy pakiet zawiera licencję dla edytora. Pakiet Crew to nieograniczona ilość scenariuszy dla zarejestrowanych użytkowników, natomiast pakiet Community to określona ilość ukończonych kursów dla anonimowych użytkowników, kursy udostępniane poprzez QR kod lub link. Pakiety oferowane na okres jednego roku.

  Szacowany czas dostawy (Polska): 1 dni
Wyczyść

Opis

Zamień tradycyjne procesy na interaktywne workflowy, zapewniając precyzję, efektywność i bezpieczeństwo. Technicy z łatwością wykonują zadania, korzystając z klarownych instrukcji w polu widzenia.

Przekształć procedury w user-friendly materiały szkoleniowe, skracając onboarding. Oferuj klientom cyfrowe narzędzia do samodzielnego serwisowania, redukując zgłoszenia.

Operatorzy diagnozują i rozwiązują problemy krok po kroku, zorganizowani za pomocą etykiet. Daj klientom cyfrowe instrukcje posprzedażowe, upraszczając raportowanie.

Przyspiesz inspekcje i utrzymanie jakości, eliminując instrukcje papierowe. Skróć montaż, używając wizualnych instrukcji. Rewolucjonizuj onboarding i szkolenia, oferując cyfrowe materiały.

Editor Acces

  • Roczny dostęp do edytora scenariuszy

Crew Package

  • Roczny dostęp do edytora scenariuszy
  • Roczny dostęp dla 10 zarejestrowanych użytkowników
  • Nielimitowana ilość scenariuszy

Community Package

  • Roczny dostęp do edytora scenariuszy
  • Anonimowi użytkownicy z linków
  • 1000  ukończonych scenariuszy

Przewodnik i współpraca

Workflow umożliwia technikom korzystanie z instruktaży. Eliminuje potrzebę pomocy eksperta. Mogą zrozumieć i podążać za instrukcjami przedstawionymi za pomocą obrazów, filmów, dźwięku i tekstu.

Rozwiązywanie problemów i sytuacji awaryjnych

Dzięki VSight Workflow, technicy terenowi mogą samodzielnie identyfikować i rozwiązywać problem, łatwo podążając za cyfrowymi instrukcjami zawartymi w scenariuszu.

Audyty i kontrola jakości

Dzięki VSight Workflow, inspektorzy mogą łatwo uzyskać dostęp do cyfrowych list kontrolnych i instrukcji krok po kroku, aby wykonywać inspekcje efektywnie i dokładnie.

Serwis i wsparcie posprzedażowe

Producenci mogą oferować swoim klientom samouczki protokołów obsługi i operacji rozwiązywania problemów. Ponadto, usprawnia to proces raportowania i dokumentacji dla wszystkich zakończonych procesów.

Skanując kod QR, możesz szybko zainicjować odpowiedni proces.

Dzięki precyzyjnym instrukcjom krok po kroku dostosowanym do twoich odpowiedzi, możesz z łatwością wykonywać zadania z dokładnością.

Po zakończeniu zadań możesz je przesłać do zatwierdzenia i uzyskać cyfrowy podpis.

Zalety

Wady

Urządzenia kompatybilne

Zapytaj o ofertę indywidualną!

Informacje dodatkowe

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „vSight Workflow”