vSight Remote

vSight Remote

In stock

Zrezygnuj z marnowania cennego czasu ekspertów na podróże – zamiast tego umożliw im efektywne rozwiązywanie problemów ze swoich biur. Przyspiesz rozwiązania terenowe, minimalizując czas przestoju i ograniczając straty. Podnieś zadowolenie klientów poprzez szybką obsługę i natychmiastowe rozwiązywanie problemów.

  • Pozwól ekspertom rozwiązywać problemy sprawnie z biur, zamiast tracić czas na podróże, zwiększając ich produktywność.
  • Przyspiesz rozwiązywanie problemów terenowych, minimalizując czas przestoju i ograniczając straty.
  • Przewyższaj oczekiwania klientów, oferując prompt service i szybkie rozwiązanie problemów.
  Szacowany czas dostawy (Polska): 1 dni
Wyczyść

Opis

VSight Remote umożliwia natychmiastowe połączenie z technikami terenowymi, nawet podczas nagłych wezwań, co pozwala szybko zidentyfikować i ocenić problem. Wykorzystaj zaawansowane możliwości rzeczywistości rozszerzonej (AR) i narzędzia do współpracy, aby skutecznie prowadzić techników w czasie rzeczywistym, dodając adnotacje do ich pola widzenia. Nadzoruj, zweryfikuj i potwierdź wdrożenie instrukcji oraz rozwiązanie problemu.

Z VSight Remote możesz bezproblemowo integrować swoje istniejące systemy CRM/ERP, Outlook i systemy zgłoszeń, usprawniając i monitorując całe procesy obsługi. Inicjuj sesje VSight Remote bezpośrednio z biletu CRM/ERP dla maksymalnego komfortu i efektywności, a dzięki integracji z Outlook, harmonizuj i dostęp do spotkań z kalendarza Outlook. Automatyczne pobieranie danych kontaktowych klienta eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania informacji, a automatyczne przechowywanie danych po sesji gwarantuje pełny zapis procesu rozwiązywania problemów.

Przewodnik i współpraca

Z pomocą zdalnej asysty wizualnej z obsługą AR, zespoły mogą udostępniać widoki terenowe w czasie rzeczywistym i efektywnie współpracować, używając precyzyjnych adnotacji podczas skomplikowanych zadań.

Rozwiązywanie problemów i sytuacji awaryjnych

Dzięki zdalnej asyście, technicy mogą otrzymywać wsparcie w czasie rzeczywistym od kolegów, którzy mogą prowadzić, stosując precyzyjne adnotacje na strumieniach wideo, obrazach i pomagać w rozwiązaniu problemu, jakby pracowali razem osobiście.

Audyty i kontrola jakości

Prace techniczne mogą być oceniane i zatwierdzane przez wideo w czasie rzeczywistym. Nagrania wideo, zdjęcia i odpowiednie dokumenty są przechowywane razem z przypadkiem do przyszłego odniesienia.

Serwis i wsparcie posprzedażowe

W przypadku, gdy klienci potrzebują natychmiastowego wsparcia, rozwiązanie VSight Remote umożliwia specjalistom dostawcy przeprowadzenie ich przez proces rozwiązania problemu.

Natychmiastowe połączenie z technikami terenowymi za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego, nawet podczas rozmów w ostatniej chwili, i obserwacja dokładnie tego, co oni widzą, aby szybko zidentyfikować i ocenić problem.

Korzystając z zaawansowanych możliwości AR i narzędzi współpracy, skutecznie kieruj technikami w czasie rzeczywistym, dodając adnotacje do ich pola widzenia. Nadzoruj, weryfikuj i potwierdzaj wykonanie swoich instrukcji oraz rozwiązanie problemu.

Zalety

Wady

Urządzenia kompatybilne

Dostępne wersje próbne! Chcesz wypróbować? Daj znać!

Informacje dodatkowe

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „vSight Remote”