VirtualSpeech

VirtualSpeech

2 066  Cena netto: 1 680 

In stock

2 066  Cena netto: 1 680 

VirtualSpeech to nagradzana platforma szkoleniowa rozwijająca umiejętności miękkie, która łączy e-learning z VR (wirtualną rzeczywistością) i AI (sztuczną inteligencją), aby poprawić umiejętności komunikacyjne w takich obszarach jak wystąpienia publiczne, sprzedaż i przywództwo. VirtualSpeech współpracowała z wiodącymi uniwersytetami i firmami na całym świecie, w tym z Vodafone, Deutsche Telekom, Accenture i Warwick Business School.VirtualSpeech był pierwszą na świecie platformą łączącą e-learning z treningiem w VR i została wyróżniona w The New York Times, Forbes, Wall Street Journal i BBC World News za nasze innowacyjne podejście do nauki.

  • Poprawa umiejętności komunikacyjnych
  • Integracja VR i AI
  • Globalny zasięg i dostępność
  • Współpraca z renomowanymi firmami

Licencja na 1 użytkownika na cały rok!

  Szacowany czas dostawy (Polska): dni
Dostępność: Na stanie

Opis

Główną korzyścią z używania VR w przeglądarce jest możliwość praktykowania umiejętności miękkich poprzez interaktywne ćwiczenia. Na przykład możesz ćwiczyć wygłaszanie prezentacji w sali konferencyjnej lub przeprowadzać wywiad w małej sali spotkań. To immersyjne szkolenie pomaga poprawić umiejętności nawet 4 razy szybciej w porównaniu z tradycyjnym e-learningiem.

Nowe podejście do immersyjnego uczenia się pozwala na naukę poprzez działanie, co zwiększa zatrzymanie wiedzy o do 70%. Możesz również otrzymać informacje zwrotne od AI dotyczące Twojego występu, więc dokładnie wiesz, nad czym musisz popracować.

Dostęp do ćwiczeń szkoleniowych jest prosty – wystarczy przeglądarka internetowa. Nie wymaga dodatkowego pobierania ani instalacji.

Zwiększone wskaźniki zatrzymania wiedzy

Stosowanie VR (wirtualnej rzeczywistości) w nauczaniu może zwiększyć wskaźniki zatrzymania wiedzy do nawet 75%, w porównaniu z 5-10% w przypadku e-learningu i tradycyjnych wykładów.

Ćwicz na żądanie

Ucz się gdziekolwiek i kiedykolwiek. Praktykuj tak często, jak chcesz, w wirtualnych środowiskach, bezpośrednio w momencie potrzeby.

Kosztowo efektywne i skalowalne

Uczący się za pomocą VR są w stanie przyswoić materiał 4 razy szybciej. Zwiększa to zwrot z inwestycji w szkolenie poprzez szybsze dostarczanie materiałów i ich zatrzymywanie.

Skuteczna ocena postępów

Unikalne przechwytywanie danych VR umożliwia akademikom śledzenie użytkowania przez uczących się, oferowanie szerszych rekomendacji dotyczących rozwoju oraz łatwe śledzenie zwrotu z inwestycji

Praktykuj to, czego się uczysz, dzięki ponad 50 interaktywnym ćwiczeniom, które można wykonać w przeglądarce internetowej lub za pomocą zestawu VR. Ćwiczenia te możesz realizować jako część naszych kursów lub samodzielnie.

Debatowanie w VR z ChatGPT to rewolucyjne doświadczenie, które łączy immersyjność wirtualnej rzeczywistości z zaawansowaną sztuczną inteligencją. Umożliwia intensywne treningi argumentacji i prezentacji, rozwijając umiejętności komunikacyjne i krytyczne myślenie w dynamicznych, realistycznych scenariuszach.

Zalety

Wady

Urządzenia kompatybilne

Dostępne wersje próbne! Chcesz wypróbować? Daj znać!

Informacje dodatkowe

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „VirtualSpeech”