Varjo Aero

Varjo Aero

7 119  Cena netto: 5 788 

Out of stock

7 119  Cena netto: 5 788 

Varjo Aero to wyjątkowe gogle VR, oferujące oszałamiające wrażenia wizualne, redefiniując dotychczasowe standardy. Zastosowanie podwójnych wyświetlaczy mini-LED, indywidualnie skalibrowanych dla niesamowitej jasności, oraz zaawansowanej konstrukcji optycznej gwarantuje najwyższą jakość obrazu.

  • Najbardziej zaawansowany na świecie wbudowany system śledzenia ruchów gałek ocznych
  • Gogle muszą być podpięte do komputera
  • Soczewki asferyczne zapewniają wrażenia wizualne bez rozmycia
  Szacowany czas dostawy (Polska): 21 dni
Dostępność: Brak w magazynie

Opis

Gogle Wirtualnej Rzeczywistości Varjo Aero wyposażone są w dwa wyświetlacze mini-LED 35 PPD,  o jasności 150 nitów i polu widzenia 115° –  gwarantują one oszałamiający obraz o niesamowitej klarowności. Soczewki asferyczne o zmiennej rozdzielczości dostarczą ci ultra-ostrą rozdzielczość, naśladując tym samym sposób działania ludzkiego oka. Automatyczna regulacja IPD, śledzenie wzroku  i częstotliwość odświeżania 200Hz zapewniają perfekcyjnie płynny obraz który sprawdzi się w każdych okolicznościach.

Varjo Aero charakteryzują się innowacyjną konstrukcją optyczną, skupiając piksele bliżej siebie, co przekłada się na wyjątkową ostrość obrazu. Soczewki asferyczne o zmiennej rozdzielczości oferują niespotykaną wierność w porównaniu z tradycyjnymi soczewkami Fresnela. Śledzenie wzroku na poziomie 200 Hz zapewnia zaawansowane dynamiczne renderowanie, gwarantując najwyższą wydajność w grach i programach VR. Varjo Aero zostały zaprojektowane z myślą o długim i pełnym komfortu działaniu. Z lekkim, z 3-punktowym, precyzyjnie dopasowanym pałąkiem, aktywnym chłodzeniem i zoptymalizowaną ergonomią, zapomnisz że masz gogle na sobie.

Dzięki Varjo Aero doświadczysz najwyższej jakości treści dostępnych w SteamVR, w tym gier takich jak Microsoft Flight Simulator wykorzystujących możliwości graficzne urządzenia. Perfekcyjnie sprawdzą się one także w profesjonalnych oprogramowaniach 3D, jak Gravity Sketch i KeyVR. Pełen dostęp do aktualizacji oprogramowania Varjo, w tym wirtualnego pulpitu o wysokiej rozdzielczości w systemie Varjo Workspace, dostarczą ci najwyższej jakości wrażenia zarówno w rozgrywce, jak i w biznesie.

Zalety
Wady

Zestaw zawiera

1 x Gogle Varjo Aero

1 x pełne okablowanie z zasilaczem

1 x słuchawki douszne z wbudowanym mikrofonem

1 x Ściereczka do czyszczenia obiektywu

1 x Instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe

Typ obiektywu

Soczewki asferyczne IPD57 – 73 mm (automatyczne)

Typ ekranu

2 x Mini ekrany LED

Rozdzielczość

2880 x 2720 pikseli na oko

Częstotliwość odświeżania

90 Hz

Pole widzenia (FOV)

115 stopni

Śledzenie oczu

Tak

Śledzenie twarzy

Nie

Śledzenie dłoni

Nie

Kontrolery

Nie

Głośnik

Nie

Mikrofon

Nie

Nazwa

Varjo Aero

Waga

0.4870 kg

Wideo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Varjo Aero”