Szkolenie: Podwieszanie ładunków

Szkolenie: Podwieszanie ładunków

119 1 399 Cena brutto: 119  - 1 399 

In stock

119 1 399 Cena brutto: 119  - 1 399 

W symulatorze VR nauczysz się, jak wybrać odpowiedni typ zawieszenia, w zależności od zadania określonego w pozwoleniu na pracę, które opisuje: wagę ładunku, wymiary ładunku oraz nośność zawiesi (Twój wybór pomiędzy zawiesiami tekstylnymi a żelaznymi). Następnie będziesz musiał przemieścić ładunek do określonej lokalizacji.

  • Subskrypcje można zainstalować na jednym urządzeniu
  • Kompatybilna z HTC Vive Focus 3, Oculus quest 2, Pico Neo 3, PC VR
  • Ponad 10 wersji językowych
  Szacowany czas dostawy (Polska): 3 dni
Wyczyść

Opis

W symulatorze VR nauczysz się, jak wybrać odpowiedni typ zawieszenia w zależności od procesu transportowania, który opisuje: wagę ładunku, wymiary ładunku oraz nośność zawiesi (Twój wybór pomiędzy zawiesiami tekstylnymi a żelaznymi).

Nauczysz się, jak prawidłowo hakować, owijać i instalować zawiesia na ładunku, przeprowadzić początkowe podniesienie na wysokość nie większą niż 200-300 mm dla spontanicznego opuszczenia ładunku, a następnie przemieszczać ładunek przy użyciu zdalnego sterowania po hangarze.

Szkolenie oparte jest na następujących standardach: NEBOSH, ISO 45001, Standard Systemu Zarządzania Operacyjnego (OMS) dla przemysłu naftowego i gazowego opracowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Nafty i Gazu (IOGP).

Zalety
Wady

Pakiet zawiera 3 tryby:

  • Merytoryczny
  • Trening
  • Egzamin

Informacje dodatkowe

Subskrypcja

Miesięczna, Roczna

Kompatybilność

HTC Vive Focus 3, Oculus quest 2, Pico Neo 3, PC VR

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Szkolenie: Podwieszanie ładunków”