Stacja ładująca gogle i kontrolery do Meta Quest 3 od firmy Meta

Stacja ładująca gogle i kontrolery do Meta Quest 3 od firmy Meta

855  Cena netto: 695 

In stock

855  Cena netto: 695 

Ładuj gogle Meta Quest 3 i kontrolery jednocześnie, dzięki dedykowanej stacji dokującej. Oryginalne urządzenie firmy Meta pozwoli ci w elegancki sposób zaprezentować swoje urządzenie, dbając jednocześnie o porządek i szybki powrót do rozgrywki.

  • Stacja ładująca zapewnia wygodne miejsce do przechowywania i ładowania zarówno gogli Meta Quest 3, jak i kontrolerów.
  • Minimalizuje bałagan w przestrzeni do grania i zapewnia, że wszystkie urządzenia są zawsze gotowe do użycia.
  Szacowany czas dostawy (Polska): 5 dni
Dostępność: Na stanie

Opis

Skończyłeś pełną emocji rozgrywkę? Podłącz gogle i kontrolery do oryginalnej stacji dokującej od Mety, kompaktowego i stylowego urządzenia pasującego do każdego wnętrza. Wbudowana ochrona przed przegrzaniem gwarantuje bezpieczeństwo urządzeń, dając ci w spokoju odpocząć. Stacja oferuje również technologię optymalnego ładowania, a po jego zakończeniu diody LED cię o tym poinformują – dzięki temu od razu wrócisz do gry.

Stacja ładująca nie jest jedynym elementem zestawu. Znajdziesz w nim również dwa akumulatory litowo-jonowe do kontrolerów Touch Plus. Niwelują one potrzebę wymieniana tradycyjnych baterii AAA, gwarantując oszczędność finansową. Dzięki oryginalnym akumulatorom Meta możesz w goglach precyzyjnie sprawdzić poziom naładowania kontrolerów, zapominając o szukaniu dostępnych w domu baterii.

Stacja dokująca nie jest kompatybilna wyłącznie ze standardowym wyposażeniem gogli Quest 3. Naładujesz także okulary z Elite Strapem, Elite Strapem z baterią, aktywnymi paskami i silikonową podkładka interfejsu.

Zalety
Wady

Zestaw zawiera:

1 x Stacja dokująca do ładowania Meta Quest 3
1 x Instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe

Marka

Meta

Kompatybilność

Meta Quest 3

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Stacja ładująca gogle i kontrolery do Meta Quest 3 od firmy Meta”