Oprogramowanie AR – Rozszerz rzeczywistość o nowe możliwości

Spójrz ponad horyzont Rozrywki, Pracy i Nauki

Moc drzemiąca w Okularach AR nie ogranicza się wyłącznie do konsumpcji treści na wirtualnych ekranach. Jest to narzędzie którego ukryty potencjał zależy od programów, które na nim wykorzystamy. Szkolenia z wykorzystaniem przestrzeni mieszanej gwarantują projekcję czegokolwiek tylko chcemy do Sali szkoleniowej, transmisja na żywo ekranu okularów pozwala podzielić się tym co widzimy z zespołem, lekcje mogą przywieźć wirtualną florę i faunę przed tablicę Sali lekcyjnej. Już dziś połącz z nami świat wirtualny i rzeczywisty.

Biznes: Daj się dostrzec

Wyróżnij swoje usługi dzięki Okularom Rozszerzonej Rzeczywistości. Już dziś możesz wykorzystać dostępne u nas oprogramowanie, by ułatwić swoim klientom dobór produktów i usług. Bez problemu zaprojektujesz wizualizację wszelkich pomieszczeń, tak by zainteresowani mogli je obejrzeć przed podjęciem się realizacji. Samo tworzenie projektów staje się również łatwiejsze – kreowanie obiektów od razu w docelowym formacie pozwala zaoszczędzić czas i skupić się w pełni na detalach. Możesz również postawić na komunikację, przeprowadzając holograficzne rozmowy czy też atrakcyjne audiowizualnie prezentacje.

Przemysł: Bądź przygotowany na wszystko

W trudnym środowisku pracy jakim jest branża przemysłowa, łatwo jest o wypadek lub też błąd trudny do poprawienia. Dzięki Rozszerzonej Rzeczywistości zaoferujesz swojemu zespołowi stałe wsparcie w różnych zakresach pracy. Przy bardziej szczegółowych operacjach, technik posiadający na sobie Okulary AR może być stale połączony z resztą zespołu. Transmitowany na żywo obraz umożliwia czynne monitorowanie błędów, niezależnych uszkodzeń, lub bardziej skomplikowanych problemów. Na podobnej zasadzie mogą być przeprowadzane małe naprawy, gdzie klient ze zdalną pomocą technika jest w stanie samodzielnie usunąć napotkane uszkodzenie.

Nauka: Połącz przyjemne z pożytecznym

Uatrakcyjnij wiedzę szkolną i akademicką w niekonwencjonalny sposób: dziś materiały które chcesz przekazać nie muszą być kute noc przed egzaminem. Rozszerzona rzeczywistość sięga ponad horyzont tradycyjnej nauki, ubarwiając każdy jej detal z osobna. Zaczynając od najprostszych elementów: W pełni interaktywne prezentacje przykuwające uwagę czy też wypełnienie Sali obrazami ważnych historycznie postaci – kończąc na tworzeniu minilaboratoriów czy nauki języków obcych. Już dziś możesz sprawić, by uczniowie z niecierpliwieniem czekali na kolejne zajęcia.

Najczęściej Zadawane Pytania – FAQ

Czego potrzebuję aby włączyć wybrany przeze mnie program? W tej kategorii niezbędne będą Okulary Wirtualnej Rzeczywistości, które również u nas znajdziesz. Obsługiwane przez program modele znajdują się w opisie każdego produktu. Konieczne jest również połączenie z Internetem, by móc pobrać wybrane oprogramowanie.

Czy noszenie Okularów Rozszerzonej Rzeczywistości jest bezpieczne? Jak najbardziej – każdy z modeli jest odpowiednio wcześniej testowany by zweryfikować bezpieczeństwo ich użytkowania. Ważnym jest jednak, że pewna część modeli nie umożliwia noszenie okularów korekcyjnych i AR jednocześnie – stosowna informacja z którymi, znajduje się w opisie produktu. Każdemu również zaleca się co pewien czas zrobić przerwę, by oczy użytkowników mogły odpocząć.

Jak zainstalować wybrane przeze mnie oprogramowanie? Szczegółowe instrukcje znajdziesz zawsze na stronie producenta. Modele różnią się między sobą formą działania, więc przy części można instalować oprogramowanie bezpośrednio na urządzenie, przy innych z kolei należy być stale podłączonym do telefonu lub komputera