Doświadcz futurystycznej przyszłości już dziś. Dzięki okularom rozszerzonej rzeczywistości, połączysz otaczający Cię świat z nieograniczonymi możliwościami świata AR. Wykorzystaj pełnię swojej wyobraźni, dzięki urządzeniom nakładającym obraz na to co przed sobą widzisz. Nasze zaawansowane okulary AR to więcej niż tylko gadżet – zupełnie nowy wymiar pracy, nauki, rozrywki. Przekrocz z nami granice rzeczywistości na Techvers.
Okulary AR – Spójrz w przyszłość
Bądź o krok do przodu z pomocą rozszerzonej rzeczywistości
Okulary AR są urządzeniem wprost wyjętym z futurystycznej wizji świata. Umożliwiają nanoszenie wirtualnej rzeczywistości na to co Cię otacza, tworząc zupełnie nowe możliwości działania. Nie ogranicza Cię już realizm – na wyciągnięcie ręki stoją przed Tobą nieznane wcześniej nikomu możliwości. Wyświetl model swojego projektu w biurze w pełnym trójwymiarze, spraw by szkolenia były jeszcze bardziej fascynujące. Rozerwij się nie wychodząc z domu, przenosząc ekran kina prosto do Twojego salonu. To oczywiście nie wszystko – każde z tych doświadczeń możesz zabrać gdziekolwiek chcesz, dzięki niewielkim rozmiarom okularów, których część łudząco przypomina te noszone na co dzień.
Ekran Okularów AR: Okno do bogatszego świata
To właśnie tutaj znajduje się serce rozszerzonej rzeczywistości. Umiejscowienie ekranu zależy od modelu – część z nich znajduje się na miniaturowym, przeźroczystym wyświetlaczu umiejscowionym idealnie w polu widzenia. Niektóre zaś przypominają gogle VR, a świat obserwujemy dzięki kamerze przesyłającej obraz wprost do ekranu. Niezależnie od tego na który model się zdecydujesz, okulary gwarantują swobodę użytkowania, często pozwalając zapomnieć, że masz je na sobie.
Biznes: Wykorzystaj pełnię możliwości
W dobie pędzącego tempa rozwoju firm, kluczowa jest optymalizacja działania. Dzięki okularom AR, wniesiesz swoją pracę w zupełnie nowy wymiar: Przenieś biuro gdziekolwiek zechcesz, dzięki możliwości przekształcenia urządzeń w ekran komputera. Wykorzystaj pełnie możliwości wyświetlania modeli 3D, niezależnie od tego w jakiej branży działa Twoja firma. W środowisku przemysłowym zabierz swój komputer ze sobą bez konieczności używania rąk. Dzięki AR, będziesz zawsze o krok do przodu.
Nauka: Przenieś świat encyklopedii do Sali lekcyjnej
Rozszerzona rzeczywistość jak nigdy wcześniej pozwala doświadczać nowych wrażeń. A gdyby wykorzystać jej bogactwo również by uczyć? Już w tym momencie technologia dostępna w naszym sklepie umożliwia projekcję materiałów w pełnym trójwymiarze, gwarantując immersję pozwalającą zapamiętać je zdecydowanie szybciej. Przedstaw w sposób atrakcyjny układ nerwowy, doryckie kolumny oraz inne elementy trudne do przeniesienia do sali lekcyjnej lub wykładowej.
Rozrywka: Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu
Uwolnij się od ograniczeń przestrzeni w której odpoczywasz po ciężkim dniu pracy. Wraz z okularami AR możesz obejrzeć swój ulubiony film w łóżku, na kanapie, ale i również na plaży czy na ławce w parku. Pozwala to zrezygnować z drogiego telewizora czy też kolejnych monitorów, dzięki możliwości podłączenia do okularów praktycznie każdego urządzenia. Co więcej, wyświetlany obraz może osiągnąć kinową jakość w zaciszu Twojego domu, oferując niespotykane wcześniej wrażenia.

 
Najczęściej Zadawane Pytania – FAQ
Czy mogę nosić okulary AR nosząc jednocześnie okulary korekcyjne? To zależy od modelu: Zakładane na głowę na zasadzie gogli VR oferują taką możliwość, jednak modele w formie standardowych okularów już nie.

Do jakich urządzeń mogę podłączyć swoje okulary rozszerzonej rzeczywistości? W zależności od modelu, lista kompatybilnych urządzeń znajduje się w opisie produktu. W niektórych przypadkach niezbędna będzie przejściówka dostępna w naszym sklepie.

Czy okulary AR są bezpieczne dla moich oczu? Pierwszym elementem, z którym mierzą się deweloperzy okularów rozszerzonej rzeczywistości jest bezpieczeństwo ich użytkowników. Każdy z modelów jest uprzednio testowany pod kątem ewentualnych skutków ubocznych, więc nie ma powodów do zmartwień. Jednakże, dla komfortu użytkowania istotnym jest zrobić sobie co jakiś czas przerwę, by oczy mogły odpocząć