Akcesoria AR – Twój ARsenał rozszerzonej rzeczywistości

W tej kategorii znajdziesz pełen wachlarz możliwości wzbogacenia swoich doświadczeń AR. Rozszerzona Rzeczywistość już teraz przeniesie twój workflow i rozrywkę na nowy poziom, a dzięki akcesoriom możesz doprowadzić go do perfekcji. Szeroka gama słuchawek, dodatków zwiększających komfort, adapterów spełni twoje najwyższe wymagania.

Słuchawki: Doświadcz w pełni Mieszanej Rzeczywistości

Okulary AR przenoszą doświadczenia w zupełnie nowy wymiar. Komfort obejrzenia ulubionego filmu na kinowym ekranie w domowym zaciszu jest czymś niewyobrażalnym, ale czy da się jeszcze bardziej wciągnąć się w jego możliwości? Ze słuchawkami dostępnymi w naszym sklepie sprawisz, by dźwięk był przestrzenny, lub też reagował na ruch twojej głowy. Dadzą Ci również możliwość izolacji od bodźców zewnętrznych przy najwyższej jakości wrażeniach audio. Słuchawki pozwolą również w profesjonalny sposób uczestniczyć we wszelkich zdalnych spotkaniach, jak i również na bieżąco kontaktować się z zespołem w trudnych warunkach pracy w zakładach przemysłowych.

Adaptery: Połącz AR z każdym urządzeniem

Projektowanie Okularów Rozszerzonej Rzeczywistości jest dla producentów wyzwaniem. Od zapewnienie najwyższej jakości produktu, po wykorzystanie pełni możliwości baterii w urządzeniu niewielkich rozmiarów. Kluczowym jest również optymalizacja pod kątem jak największej ilości urządzeń, jednak nie zawsze da się uwzględnić każde z nich. Dlatego też znajdziesz u nas niezbędne akcesoria umożliwiające połączenie twoich okularów z każdym urządzeniem które posiadasz. Każdy z produktów zawiera listę tych kompatybilnych, a gdy nie znajdziesz tam swojego, z pewnością mamy tu na to rozwiązanie.

Przechowywanie i konserwacja: Zadbaj o swoje okulary

Okulary Rozszerzonej Rzeczywistości są ze względu na swoją wygodę urządzeniem delikatnym. Wraz z nami możesz porzucić obawy o ich bezpieczeństwo. W tej kategorii znajdziesz niezbędne środki czystości, pozwalające wyczyścić na błysk twoje okulary. Są tu również wszelkie przydatne futerały, pełniące dwojaką funkcję: chronią urządzenie w podróży, na półce przed zainteresowaniem kota; ale i również pozwalają uniknąć pojawienia się kurzu, gwarantując gotowość do działania od razu po włączeniu. Zadbaj z nami o komfort twoich okularów, tak żebyś równie komfortowo z nich korzystał.

Baterie: Nie pozwól przerwać swojej pracy

Okulary AR jak każde urządzenie bezprzewodowe ma ograniczony czas pracy na wewnętrznym akumulatorze. Ich niewielkie rozmiary uniemożliwiają instalację baterii o wysokiej pojemności, ze względu na odczuwalne zwiększenie wagi. W żadnym z oferowanych tutaj produktów praca na baterii nie stanowi problemu, ale co pewien czas konieczna jest przerwa. Dzięki bateriom oferowanym u nas to Ty decydujesz kiedy chcesz skończyć film lub też pracę. Podłącz do okularów zewnętrzny akumulator, który jednocześnie nie zaburzy środka ciężkości twojego modelu.