Już dziś wkrocz w przyszłość z pomocą rozszerzonej rzeczywistości. W tej kategorii znajdziesz innowacyjne okulary AR, wzbogacające otaczający Cię świat o nowe możliwości, oraz wszelkie niezbędne akcesoria i oprogramowanie. Odkryj zupełnie nowy wymiar pracy, nauki, ale i też rozrywki. Zwiększ swoje możliwości, rozwijaj wyobraźnię i zmieniaj perspektywę z produktami AR dostępnymi na TechVers. Wraz z nami wzbogać rzeczywistość o zupełnie nowy wymiar.
Produkty AR – rozszerz swoją rzeczywistość już dziś
Patrz na świat w nowej perspektywie
Otwórz bramę do fascynującego świata rzeczywistości rozszerzonej. Pomoże Ci w tym szeroki wachlarz okularów AR, w którym znajdziesz modele skrojone pod Ciebie: od smart glasses pozwalających uwiecznić każdą chwilę w najbardziej nieoczekiwanym momencie, po w pełni profesjonalne modele pozwalające wyświetlać ekran dowolnego urządzenia w kinowej jakości. Znajdziesz tu również niezbędne akcesoria zwiększające Twoje pole działania, oraz oprogramowanie wznoszące naukę i pracę w zupełnie nowy wymiar.
Okulary AR: Spójrz prosto w przyszłość
W tej kategorii znajdziesz innowacyjne okulary AR, które zmieniają sposób, w jaki postrzegasz otaczający Cię świat. Dzięki wbudowanym wyświetlaczom i zaawansowanej technologii śledzenia ruchu, możesz oglądać informacje, grafiki i treści cyfrowe nakładane na rzeczywisty obraz. Możesz poczuć się jak w kinie, zwiększyć liczbę wyświetlaczy w komputerze i wiele, wiele więcej. To doskonałe narzędzie do optymalizacji pracy, nauki poprzez doświadczenie, wygodnej rozrywki.
Akcesoria AR: Zwiększ swoje możliwości
Znajdziesz tu wszelkie dodatki zwiększające już nieograniczone możliwości rozszerzonej rzeczywistości: 

Adaptery –  poszerzają zakres obsługiwanego przez okulary sprzętu, umożliwiając Ci połączenie swoich ulubionych urządzeń z najwyższej jakości obrazem
Słuchawki – pozwalają jeszcze bardziej wsiąknąć w oglądane na okularach treści, jednocześnie ograniczając nieoczekiwane bodźce zewnętrzne
Przechowywanie – zadbaj o dobrostan twojego urządzenia, niwelując możliwość uszkodzeń mechanicznych dzięki szerokiej puli futerałów i case’ów
Higiena – W nieinwazyjny sposób doprowadź swój zestaw AR do połysku, dzięki sprawdzonym środkom czyszczącym.

Oprogramowanie AR: Bądź o krok do przodu
Wykorzystaj możliwości Rozszerzonej Rzeczywistości w pełni – w tej kategorii odnajdziesz wszelkie programy korzystające garściami ze świata AR. Rozszerzona rzeczywistość gwarantuje bycie zawsze o krok do przodu w biznesie, przemyśle, nauce ale i również w rozrywce. Niezależnie od tego czy potrzebujesz przeprowadzić szkolenie na trójwymiarowych modelach lub atrakcyjnej prezentacji, czy chcesz zapewnić największą wydajność linii produkcyjnej umożliwiając ekspertom udostępnianie obrazu na żywo, czy też ożywić obrazy zawarte w podręcznikach akademickich – już dziś możesz dotknąć jutra, korzystając z bogactwa oferowanego przez nas oprogramowania Rozszerzonej Rzeczywistości.
Czy warto? – nieograniczone możliwości AR
Rozszerzona rzeczywistość oferuje praktycznie nieograniczone możliwości: wciąż widząc otaczający nas świat, zwiększamy jego możliwości. Stopień w jakim je wykorzystasz zależy tylko od Ciebie: Zamiast jednego monitora, wolisz wyświetlić aż trzy dodatkowe ekrany? Chcesz obejrzeć ulubiony film w kinowych wrażeniach? A może potrzebujesz w pełni trójwymiarowego modelu związanego z Twoją pracą lub nauką? Bez obaw, rzeczywistość rozszerzona sprosta każdemu wyzwaniu.