Ręczny skaner 3D – Shining3D EinStar

Ręczny skaner 3D – Shining3D EinStar

4 669  Cena netto: 3 796 

In stock

4 669  Cena netto: 3 796 

Shining 3D EinStar to rewolucyjny ręczny skaner 3D, oferujący niezwykle precyzyjne i efektywne skanowanie obiektów. Dzięki zaawansowanej technologii laserowej i precyzyjnej kamerze 3D, to kompaktowe urządzenie umożliwia szybkie tworzenie wysokiej jakości modeli 3D. Jego wszechstronne zastosowanie bez przeszkód wykorzystasz w projektowaniu przemysłowym, w medycynie,  w sztuce i edukacji.

  • przemysł
  • medycynę
  • sztukę
  • edukację
  Szacowany czas dostawy (Polska): 3 dni
Dostępność: Na stanie

Opis

Shining 3D EinStar to doskonałe narzędzie do tworzenia modeli 3D o wyjątkowej jakości oraz precyzji, otwierając drzwi do nieograniczonych możliwości projektowania i tworzenia. Ergonomiczna konstrukcja gwarantuje prostotę obsługi przy zachowaniu doskonałego stosunku jakości do ceny

Skaner ten oferuje szybkie i dokładne skanowanie z dokładnością do 0,1 mm i prędkością do 14 klatek na sekundę, co pozwala uzyskać wysokiej jakości pomiar 3D. Zintegrowana kolorowa kamera RGB zachowuje autentyczne kolory w końcowym rezultacie. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika i skanowanie i przetwarzanie danych nie sprawi ci żadnych trudności.

Skaner sprawdza się doskonale w różnych zastosowaniach, w tym w projektowaniu, archiwizacji cyfrowej, w edukacji, kulturze i sztuce, a także w świecie VR i AR. Z trzema projektorami na podczerwień VCSEL, dwoma kamerami głębi stereo i jedną kamerą RGB, umożliwia stabilne skanowanie 3D nawet na świeżym powietrzu. Shining 3D EinStar jest bezpieczny dla oczu dzięki braku światła projektora podczas procesu skanowania, a tryb Hair mode ułatwia uchwycenie tekstury włosów.

W opakowaniu znajdziesz skaner z oprogramowaniem Exstar oraz lekką walizkę z szeregiem akcesoriów: silikonowym etui, znacznikami pozycjonującymi, paskiem do noszenia i kablem USB. Shining 3D EinStar to nie tylko wygodny skaner, to instrument, który umożliwi ci przeniesienie rzeczywistych obiektów do środowiska komputerowego w sposób prosty i precyzyjny.

Zalety
Wady

Zestaw zawiera:

1 x Ręczny skaner 3D

1 x Oprogramowanie Exstar

1 x Etui transportowe

1 x Silikonowe etui

1 x Markery

1 x Ściereczka bawełniana

1 x Pasek do noszenia

1 x Zasilacz

1 x Kabel USB

1 x Instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe

Dokładność skanowania:

0,04 mm (tryb stacjonarny)
0,045 mm (tryb ręczny)

Rozdzielczość skanu:

0,2 – 3 mm (tryb ręczny)
0,24 mm (tryb stacjonarny)

Źródło światła:

LED

Max. obszar skanowania:

310 mm x 240 mm

Szybkość skanowania:

3 000 000 pkt/s (tryb ręczny HD)
1 500 000 pkt/s (tryb ręczny szybki)
Pojedynczy skan < 0,5 s (tryb stacjonarny)

Głębia widzenia:

±100 mm

Skanowanie w kolorze:

Tak (z dodatkiem: Color Pack)

Praca na zewnątrz:

Możliwa jest praca na zewnątrz (należy unikać bezpośredniego promieniowania słonecznego)

Standard podłączenia:

USB 3.0

Wyjściowe formaty:

OBJ , STL , ASC , PLY , 3MF, P3

Waga:

1,13 kg

Rekomendowana specyfikacja sprzętowa:

System operacyjny: Win10, 64 bit; Karta graficzna: karty z serii NVIDIA GTX/RTX, wyższe lub równe GTX 1080; pamięć wideo: ≥4G; procesor: I7-8700 lub nowszy; pamięć: ≥64G; interfejs: szybkie USB 3.0

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Ręczny skaner 3D – Shining3D EinStar”