RealWear Navigator 500

RealWear Navigator 500

12 098  Cena netto: 9 836 

In stock

12 098  Cena netto: 9 836 

RealWear Navigator 500 to zaawansowane okulary będące narzędziem rzeczywistości wspomaganej, specjalnie zaprojektowanym w celu zwiększenia wydajności pracowników pierwszej linii. Te innowacyjne okulary AR oferują hybrydową pomoc, umożliwiając ekspertom  zdalną obserwację w czasie rzeczywistym.

  • Wysokiej jakości wbudowana kamera
  • Obsługiwanie głosowe okularów
  • Okulary przemysłowe
  Szacowany czas dostawy (Polska): 7 dni
Dostępność: Na stanie

Opis

RealWear Navigator 500 to nowoczesne rozwiązanie MR, które wprowadza nową erę zaangażowania wydajności pracowników. Pozwala na bezpieczne ograniczenie przestojów, poprawę jakości pracy oraz zwiększenie produktywności. Oferują funkcjonalność zdalnej współpracy z ekspertem, pozwalając na przeprowadzanie prostszych napraw z pomocą eksperta bacznie obserwującego nasze działania.  Dzięki zdalnej współpracy z ekspertami oraz wizualizacji danych IoT, te inteligentne okulary redefiniują możliwości współpracy.

Okulary oferują wygodę pracy przez cały dzień, a możliwość prostej wymiany baterii pozwala na korzystanie z urządzenia bez konieczności długiej przerwy. To elastyczne i dostosowujące się do potrzeb narzędzie, które znacznie podnosi efektywność pracy. Co istotne, sterowanie głosowe pozwala obsługiwać je bez użycia rąk, co sprawia, że są idealne do zastosowań takich jak inspekcje, konserwacje czy naprawy.

RealWear Navigator 500 wyposażone są w zaawansowaną kamerę o rozdzielczości 12 MP, umożliwiającą 5-poziomowy zoom. Dzięki doskonałej wydajności przy słabym oświetleniu oraz termowizji bez użycia rąk, pracownicy mogą szybko rozwiązywać przeróżne problemy, a w razie czego skontaktować się z ekspertem. Modułowa konstrukcja umożliwia łatwą wymianę akcesoriów, zapewniając wszechstronność w zastosowaniach oraz w każdych warunkach.

Zalety
Wady

Zestaw zawiera

  • 1 x RealWear Navigator 500
  • 1 x kabel USB-C 3.0
  • 1 x wymienna bateria
  • 1 x pałąk na głowę + 1x tylna poduszka na głowę
  • 1 x instrukcja obsługi
  •  

Informacje dodatkowe

Platforma

Android

Typ ekranu

Ekran LCD

Rozdzielczość

854 x 480

Pole widzenia

20 stopni

Metoda śledzenia

Niepozycyjna (3 DOF)

Śledzenie oczu

Nie

Śledzenie twarzy

Nie

Śledzenie dłoni

Nie

Kontrolery

Nie

Głośnik

Tak

Mikrofon

Tak

Łączność

USB typu C

System operacyjny

Android 11 + WearHF

Chipset

Qualcomm Snapdragon 662

Procesor

Octa-core Kryo 260 (4 x 2 GHz, 4 x 1,8 GHz)

GPU

Adreno 610

Bateria

2600 mAh

Waga (kg)

0,2720

Wideo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „RealWear Navigator 500”