Symulatory – Wirtualna rozrywka z realnymi wrażeniami

Spójrz na świat z lotu ptaka

Pokochałeś świat Wirtualnej Rzeczywistości, ale pragniesz więcej? Ósma z kolei trasa na rollercoasterze nie robi już na tobie wrażenia? Przedstawiamy dostępną u nas serię symulatorów, którą można wykorzystać w połączeniu ze światem VR. Wznieś się w wirtualne niebo dzięki zaawansowanym symulatorom lotu lub skorzystaj z ograniczającej objawy choroby lokomocyjnej bieżni. Niezależnie od tego czego najbardziej pragniesz, twoje doświadczenia staną się już w pełni immersyjne.

Symulatory lotu: Spełnienie twoich dziecięcych marzeń

Czy w dzieciństwie marzyłeś by móc wznieść się prosto w niebo niczym Superman? Specjalizujemy się w spełnianiu marzeń: dostępne u nas symulatory lotu są zupełnie nowym sposobem doświadczania rozgrywki. Po zainstalowaniu, symulator może pełnić dwie funkcje: fotela przypominającego te z kin 4D, ruszając się wraz z postacią w grze; ale co ważniejsze, w pełni zsynchronizować się z Goglami VR pełniącymi poniekąd funkcje hełmu pilota. Symulator bezwzględnie utrzymuje tor lotu, co pozwoli ci poczuć się jakbyś rzeczywiście unosił się w powietrzu. Oferujemy także kontrolery, będące wiernym odzwierciedleniem kokpitu samolotu – tak, byś mógł doświadczać lotu jak tylko lubisz.

Bieżnie: Już nigdy przypadkiem nie wejdziesz w ścianę

Każdy nowy użytkownik Gogli VR doświadcza tego samego problemu – pomimo granic zabezpieczających, zbyt wartka akcja może ponieść nogi do przodu. Nie jest to jednak jedyna możliwa dolegliwość: osoby cierpiące na chorobę lokomocyjną mogą odczuwać dolegliwości o większej skali niż w trakcie jazdy samochodem. Wspólnym rozwiązaniem tych problemów są oferowane przez nas bieżnie – ich taśmy podążą za każdym twoim krokiem, gwarantując ci pozostanie w jednym miejscu. Poczucie ruchu normalizuje również pracę błędnika, odpowiedzialnego za chorobę lokomocyjną. Daje to okazję do pełnego doświadczenia bogatego świata VR dla osób, które ze względów zdrowotnych musiały ograniczać się wcześniej wyłącznie do bardziej statycznych tytułów.

Sport: Zadbaj o dobrą kondycję

Znudziły Ci się już regularne wizyty na siłowni? Być może z różnych przyczyn musisz pozostać w domu? By nie wybić się z rytmu ćwiczeń, skorzystaj z naszych Symulatorów Treningowych. Połącz rozgrywkę z treningiem, tak by jednocześnie angażować swoje ciało i umysł. Symulatory oferowane w Techvers gwarantują bezpieczeństwo z niskim ryzykiem wystąpienia kontuzji – niewielkie rozmiary urządzeń gwarantują zachowanie spójności wnętrza, przy jednoczesnym wzbudzeniu zainteresowania gości. Sposób treningu jest też w pełni inkluzywny. Bez przeszkód osiągnij Zen z pomocą Jogi, lub też przeprowadź angażujący trening całego ciała.

Symulatory Wyścigów: Poczuj pełnię prędkości

Chcesz wsiąść za kółko najnowszego Mercedesa Klasy S? Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu pozostaje to tylko marzeniem. Dzięki nam jednak możesz się do niego zbliżyć – Oferujemy symulatory kokpitu samochodu, które razem z Goglami VR pozwolą Ci w pełni ponieść się ekstremalnej prędkości w bezpiecznych warunkach. Ruchome fotele reagują na napotykane przed tobą sytuacje, a najwyższej jakości ekran Okularów Wirtualnej Rzeczywistości pozwoli ci się delektować wiernym odzwierciedleniem twoich ulubionych samochodów. Już dziś możesz z nami usłyszeć ryk silnika najszybszych aut na świecie.