Skanery 3D – Zapisz rzeczywistość w pełnym Trójwymiarze

Zachowaj cenne chwile w pełnej immersji

Ta kategoria jest miejscem, gdzie technologia spotyka kreatywność. Jest to idealne miejsce  dla profesjonalistów, twórców, projektantów i każdego, kto pragnie eksplorować nowy wymiar przechwytywania rzeczywistości. Tutaj znajdziesz szeroki wybór zaawansowanych Skanerów 3D które pozwalają na tworzenie w pełni dokładnych modeli wirtualnych z rzeczywistych obiektów, pomieszczeń i powierzchni. Daj ponieść się pasji wraz z nami.

Skanowanie: Oko twojego urządzenia

Proces rejestracji obiektu który pragniesz zachować jest uniwersalny: Musisz umieścić go na powierzchni płaskiej, po czym zeskanować za pomocą dostępnych u nas Skanerów. Utworzy to w urządzeniu plik, który nie jest płaski – Można obejrzeć go z każdej strony i przyjrzeć się jego detalom. W następstwie możesz go wydrukować w drukarce 3D, niejako klonując pierwotny obiekt. Wyobrażasz sobie już jakie to może mieć zastosowania? Odtwórz swoje prototypy, realizuj swoje najwspanialsze pomysły, wykonaj kopię czegokolwiek tylko zechcesz. Otrzymany skan utrzymuje wierność oryginałowi, a ilość zastosowań Skanerów 3D jest wręcz niewyobrażalna.

Kreatywność: Wyzwól pełnię wyobraźni

Skanery 3D pozwalają na wyrażenie Twojej kreatywności i wizji w sposób, który wcześniej był trudny do osiągnięcia. Teraz dzięki urządzeniom w naszej ofercie, wykorzystując ich oprogramowanie oraz najwyższą jakość, możesz realizować się artystycznie. Przygotuj wirtualną kolekcję czegokolwiek tylko zechcesz, dziel się nią z innymi. Dowolna wyrzeźbiona w drewnie rzecz, każda figurka z kasztanów złożona przez dzieci – nasze skanery pozwolą odwzorować praktycznie każdy owoc twórczości twojej lub twoich bliskich.

Biznes: Zwiększ produktywność swojej firmy

Oferowane przez nas Skanery 3D ze skutecznością znajdują zastosowanie w każdej z branż. Dzięki wysokiej szczegółowości otrzymywanych modeli, ich drukowanie nie zawsze musi być docelowym przeznaczeniem. Otrzymanie wysokiej jakości modelu 3D umożliwia dostrzec niewidziane wcześniej szczegóły, omówić ewentualne błędy i usprawnić przyszłą wersję produktu.

Najczęściej Zadawane Pytania – FAQ

Czy mogę zeskanować dosłownie wszystko? Niestety nie, ale wachlarz możliwości pozostaje szeroki. Ograniczeniem są wysoce złożone struktury na przestrzeni małej powierzchni, oraz ukryte wewnątrz obiektu szczegóły. Oczywiście nie należy skanować obiektów mogących potencjalnie uszkodzić urządzenie

W jaki sposób będzie zapisany plik z moim skanem? W większości przypadków będzie to rozszerzenie „.STL”. Rozpoznaje je większość zdecydowana Drukarek 3D, a otrzymany plik możesz dowolnie obracać w odpowiednim programie.

Jak zainstalować wybrane przeze mnie oprogramowanie? Szczegółowe instrukcje znajdziesz zawsze na stronie producenta. Modele różnią się między sobą formą działania, więc przy części można instalować oprogramowanie bezpośrednio na urządzenie, przy innych z kolei należy być stale podłączonym do telefonu lub komputera

Jak długo będzie trwać skanowanie mojego modelu? Zazwyczaj proces mieści się w przedziale 1 – 7.5 minuty, w zależności od wielkości i stopnia szczegółowości modelu.