Konsole – Twoje centrum rozgrywki

Wejdź w wir rozgrywki najnowszej generacji

To miejsce jest sercem gamingowych doświadczeń, oferującym pełną ofertę najnowszych na rynku konsol. Są to urządzenia specjalnie stworzone do gier – pieczołowicie zoptymalizowane pod najnowsze produkcje, tak by móc bez żadnych obaw zagrać w swoje upragnione tytuły. Nie martw się dłużej specyfikacją swojego komputera: gry zaprojektowane z myślą o konsolach są gwarancją rozrywki najwyższej jakości. 

PlayStation 5: Pełen koloru świat ekskluzywnych doświadczeń.

Konsola PlayStation 5 zaprojektowana przez Sony, jest najnowszym wydaniem dobrze znanej serii źródeł domowej rozrywki. Ultrarealistyczna jakość obrazu, wzbogacona o śledzenie promieni tworzy wrażenia niemożliwie bliskie rzeczywistości. Niesamowicie szybki dysk SSD pozwala uruchamiać gry w mgnieniu oka, ale i również wczytywać poziomy w nieznanej wcześniej prędkości. Zbadaj bibliotekę pełną gier na wyłączność, niedostępnych na innych platformach oraz poczuj pełną immersję z najnowszym kontrolerem dualsense, gwarantującym wrażenia największej jakości. To jeszcze nie wszystko: dzięki sprzedawanemu oddzielnie Sony Playstation VR2 możesz zanurzyć się w Wirtualnej Rzeczywistości o niespotykanej wcześniej wygodzie i jakości obrazu. 

Xbox Series X: Niezliczona biblioteka gier dzięki Xbox Game Pass

Najbardziej zaawansowana konsola Microsoftu pozwala doświadczać rozgrywki w niespotykany wcześniej sposób. Pełna kompatybilność z wcześniejszymi generacjami Xboxa, wraz z jego pierwszym wydaniem, pozwala nadrobić tytuły które przegapiliśmy, lub też grać w te dla nas najcenniejsze. Funkcja Quick Resume umożliwia rozpocząć rozgrywkę w tym samym momencie, w którym ją zakończyliśmy. Chcesz przed wyjściem do pracy rozegrać jeden wyścig w Forza Motorsport, ale coś Ci nagle przerwało? Bez obaw, po włączeniu konsoli dalej będziesz na pierwszym miejscu. Xbox Play Anywhere pozwala na synchronizację postępów w grze pomiędzy Xboxem a komputerem, najszybszy dysk SSD pozwala włączyć konsolę i gry w mgnieniu oka. Jednak najciekawszym jest Xbox Game Pass: Abonament, który poza możliwością grania online gwarantuje pełną wersję ponad 300 tytułów, w tym najnowszych gier takich jak Forza, Microsoft Flight Simulator, PayDay 3 i wiele, wiele więcej.

Nintendo Switch: Graj tak jak lubisz

Chcesz kupić konsolę, ale masz niewiele czasu by siąść przed telewizorem? Obawiasz się ograniczeń mobilnej konsoli? Nintendo wyszło naprzeciw tym wyzwaniom – ich konsola, Nintendo Switch, jest przygotowana na rozgrywkę w każdych warunkach. Urządzenie umieszczone w stacji dokującej pozwala zanurzyć się w świecie niesamowitych gier przed dużym ekranem. Gdy tylko podłączysz Joy-Cony do urządzenia i wyjmiesz je ze stacji, staje się w pełni przenośną konsolą. Wyświetlacz Switcha możesz umieścić w dowolnym miejscu, odłączając Joy-Cony zaproś swoich bliskich do wspólnej rozgrywki. W jaki sposób i gdzie będziesz grać zależy tylko od Ciebie, a świat pełen ekskluzywnych tytułów takich jak Super Mario Bros. Wonder oraz The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom czeka tylko by go odkryć.

Steam deck:  

Flagowy produkt Valve stał się rewolucją w świecie rozgrywki. Połączenie komputera z przenośną konsolą bije rekordy sprzedaży nie bez przyczyny – Nigdy wcześniej nie było możliwe zabrać ze sobą w podróż pełnej gier biblioteki Steam, ciesząc się jednocześnie niesamowitą wydajnością w wymagających tytułach. Steam Deck wyposażony jest w podzespoły, które sprostają najwyższym wymaganiom: 16GB pamięci RAM, procesor oraz karta graficzna od AMD, 7 calowy dotykowy wyświetlacz oraz bateria 5313 mAh. Urządzenie można również podłączyć kablem HDMI do dowolnego wyświetlacza, zmieniając je w domową konsolę. Zapomnij o granicy między przenośną rozgrywką a największą wydajnością wraz ze Steam Deckiem.