Ekrany – Okno wprost do twojej rozrywki

Zagwarantuj obraz najwyższej jakości

W tej kategorii znajdziesz kluczowy element Cyfrowych Doświadczeń – Ekrany. Bez nich nie mógłbyś cieszyć się grami, filmami, cyfrowymi zdjęciami. U nas znajdziesz wyświetlacze o szerokich zastosowaniach – od najwyższej jakości monitorów, znanych Czytników Ebooków, po Monitory dla profesjonalistów przekraczających wszelkie wymagania.

Monitory konsumenckie: Najwyższa jakość pracy oraz rozgrywki

Wybranie dobrej jakości Ekranu jest kluczowe, by móc doświadczyć ulubionych treści w satysfakcjonujący sposób. Kupienie „pierwszego lepszego” monitora nigdy nie kończy się dobrze – kupując go u nas, masz gwarancję najwyższej jakości. Odświeżanie wyższe niż 60Hz tworzy niesamowicie płynny ruch, wbudowane głośniki niwelują konieczność dodatkowej inwestycji. Nasze monitory mogą ze skutecznością pełnić zadania biurowe, ale i gamingowe: dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania gry stają się bardziej dynamiczne, a wejście HDMI pozwala podłączyć laptop, komputer, ale i każdą z konsol obecnej generacji.

Czytniki Ebooków: Przenieś swoją Bibliotekę Książek w jedno miejsce

Oferowane przez nas czytniki biją rekordy popularności: Jedno urządzenie by rządzić wszystkimi z książek. Dzięki niewielkiej wadze każdego z plików w formacie EPUB, możesz mieć zawsze ze sobą niespotykaną ilość książek. Wyświetlacz E-Ink jest jedyny w swoim rodzaju – Wyglądem przypomina standardową książkę, jednocześnie nie męcząc oczu niebieskim światłem. Co więcej, oferuje ekstremalny czas pracy na baterii, nawet do 12 TYGODNI pracy przy działaniu po pół godziny dziennie. Dzięki temu możesz mieć swój czytnik zawsze w plecaku lub torebce, tak by móc wciągnąć się w lekturę kiedy tylko nadarzy się dogodna okazja.

Tablety: Większy Ekran dający więcej wrażeń

Najnowsze tablety, dotykowe urządzenia przypominające zeszyt, zbliżają się już możliwościami do komputerów biurowych. Ich potężne procesory pozwalają w niektórych warunkach, po wyposażeniu się w mysz i klawiaturę, zastąpić komputer lub laptopa przy zachowaniu dotykowego Ekranu. W tej kategorii znajdziesz wybór najlepszych modeli, wyróżniających się swoimi unikatowymi cechami, między innymi wyświetlaczem oraz kamerą 3D. Konsumuj swoje ulubione treści leżąc wygodnie w łóżku, lub wykorzystaj pełnię możliwości tabletu jako narzędzia pracy – jego przeznaczenie jest elastyczne, nie musisz decydować się na jedno z nich.

Monitory profesjonalne: Twój najwierniejszy sojusznik

Sposób użycia Ekranu zależy w dużej mierze od potrzeb, ale i też kariery zawodowej. W branży graficznej oraz filmowej każdy detal jest ważny – pokrycie z paletą RGB, rozdzielczość, typ matrycy i wiele więcej. W TechVers wyposażysz się w najwyższej klasy Ekrany dla całej branży kreatywnej. Dzięki naszym monitorom holograficznym doprowadzisz swoją pracę na zupełnie nowy poziom Rozszerzonej Rzeczywistości.

Najczęściej Zadawane Pytania – FAQ

Czy mogę podłączyć monitor do laptopa? Tak, o ile posiada port HDMI, DisplayPort lub VGA. Znajduje się on zazwyczaj z lewej lub prawej strony od klawiatury, do którego należy podłączyć konkretny kabel. Niestety, w 90% przypadków nie da się użyć laptopa jako wyświetlacza, przykładowo konsoli. Dlatego też warto zaopatrzyć się w monitor, do którego podłączysz każde swoje urządzenie.

Lepiej grać na monitorze czy telewizorze? Zależy to oczywiście od specyfikacji twoich urządzeń. Jednak w większość przypadków lepszym wyborem będzie monitor, ze względu na niższy Input Lag (różnica pomiędzy czasem reakcji a jej owocem na ekranie).

Lepiej wybrać wyższą rozdzielczość, czy częstotliwość odświeżania? To z kolei zależy od tego jakie ma być zastosowanie ekranu. Przy pracy graficznej, kreatywnej, ważniejsza jest rozdzielczość. Częstotliwość odświeżania lepiej sprawdza się u osób zainteresowanych graniem w Gry Komputerowe.