O nas

O nas

Techvers oferuje największy wybór rozwiązań wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości w Europie. Jako niezależny dostawca zbudowaliśmy najszerszy zakres sprzętu i oprogramowania dla klientów indywidualnych oraz biznesowych w oparciu o partnerstwo z największymi producentami. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania mieszanej rzeczywistości na terenie całej Europy od 2016 roku.*

W naszej ofercie można znaleźć między innymi sprzęty wirtualnej jak i rozszerzonej rzeczywistości takie jak: gogle VR, okulary AR, symulatory, hologramy, projektory, urządzenia śledzące, haptyczne, konsole gamingowe oraz wiele innych akcesoriów. Dostarczamy również gotowe oprogramowania w postaci aplikacji od naszych licencjonowanych partnerów z całego świata oraz budujemy i wdrażamy rozbudowane systemy VR/AR na zamówienia naszych klientów. Jeśli poszukujesz unikatowego produktu którego nie mamy w naszej ofercie skontaktuj się z nami abyśmy mogli pomóc ci w jego znalezieniu i zakupie.

Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu i oprogramowania

Nasi doświadczeni konsultanci wsłuchają się w potrzeby Twojej organizacji oraz opowiedzą w jaki sposób możesz zastosować wirtualną lub rozszerzoną rzeczywistość w Twojej firmie. Pomogą w wyborze odpowiedniej technologii, sprzętu oraz oprogramowania aby zrealizować postawione cele strategiczne, biznesowe oraz techniczne.

Wynajem sprzętu i przeprowadzenie testów w siedzibie Twojej organizacji

Jeśli nie wiesz czy planowany produkt spełni Twoje oczekiwania pomożemy ci w przeprowadzeniu testów w Twojej firmie. Posiadamy szeroki zakres sprzętów oraz aplikacji przeznaczonych na wynajem biznesowy. W przypadku braku konkretnego sprzętu lub aplikacji skontaktuje się z producentem aby umożliwić przeprowadzenie testu przez Twoją organizację. Oferujemy również wynajem wybranych sprzętów wraz z dostawą do wskazanej lokalizacji na terenie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii, Norwegii i Szwajcarii.

Instalacja, konfiguracja i wdrożenie produktów mieszanej rzeczywistości

Oferujemy pomoc w zainstalowaniu, konfiguracji oraz pełnym wdrożeniu produktów kupionych w Techvers. Możesz zamówić tą usługę w trakcie dokonywania zakupu w naszym sklepie. Nasi konsultanci przygotują sprzęt przed wysyłką, mogą również przyjechać do siedziby firmy aby dokonać instalacji na miejscu, a także przeprowadzić szkolenie z obsługi urządzeń i oprogramowania. Podchodzimy kompleksowo do procesu wdrażania rozwiązań mieszanej rzeczywistości w taki sposób aby procesy biznesowe w Twojej organizacji wykorzystały do maksimum potencjał tej technologii!

Z kim współpracowaliśmy do tej pory? Kim są nasi klienci?

Naszymi klientami są globalne korporacje takie jak Toyota, największe polskie firmy w postaci PGE czy Asseco jak też szybko rosnące startupy Baselinker czy Plenti. Obsługujemy również państwowe i prywatne uczelnie wyższe, szkoły podstawowe i licealne, instytucje badawcze oraz jednostki samorządowe – województwa, miasta, powiaty i gminy.

*Techvers funkcjonował wcześniej na rynku Polskim pod markami sklepoazavr.pl oraz dronehero.pl

Nasi partnerzy biznesowi

Nasi klienci