Moziware Cimo

Moziware Cimo

7 737  Cena netto: 6 290 

In stock

7 737  Cena netto: 6 290 

Moziware Cımō to monokulary AR firmy Moziware o stopniu ochrony szczelności IP66 wraz z kamerą 16 MP i 1080p. Moziware Cımō idealnie nadaje się do zdalnej współpracy i wsparcia pracowników, klientów.

  Szacowany czas dostawy (Polska): dni
Dostępność: Na stanie

Opis

Moziware Cımō są wyposażone w kamerę 16 MP, która obsługuje 1080p. Kamera posiada 4-osiową optyczną stabilizację obrazu, która zwiększa stabilność zarówno zdjęć, jak i filmów. Stabilizacja ta pozwala zdalnym użytkownikom na wygodniejszą analizę treści i przekazywanie informacji zwrotnych. Dodatkowo, urządzenie zawiera dwie kamery HDR o rozdzielczości 8 MP, z których każda rejestruje oddzielne obrazy i filmy. Te oddzielne ujęcia są następnie łączone w celu utworzenia pojedynczego, wysokiej jakości obrazu 16 MP lub wideo 1080p. W rezultacie końcowy obraz jest lepszej jakości w porównaniu z obrazem zarejestrowanym przez pojedynczą kamerę o tej samej rozdzielczości.

 

Obsługa bez użycia rąk

Moziware Cımō mogą być używane w trybie głośnomówiącym dzięki czterem cyfrowym mikrofonom z aktywną redukcją szumów. Aktywna redukcja szumów pozwala urządzeniu na lepsze rozpoznawanie głosu, poprawiając zrozumienie poleceń głosowych i umożliwiając urządzeniu dokładniejsze wykonywanie żądanych zadań. Wraz z tym poprawia się jakość komunikacji podczas połączeń wideo. Mikrofony są zdolne do redukcji szumów do 90 dB, poprawiając zastosowania urządzenia w praktycznych zadaniach w głośnych środowiskach, takich jak fabryki.

 

Wbudowany laser poprawia jakość pracy zdalnej!

Moziware Cımō posiadają wskaźnik laserowy klasy 2. Jest to korzystne dla urządzenia w zakresie współpracy i pracy zdalnej, ponieważ pozwala użytkownikom łatwo zaznaczać elementy do zdalnego wsparcia za pośrednictwem okularów. Laser jest wbudowany w urządzenie i znajduje się tuż nad kamerą, umożliwiając dokładne wyświetlanie obrazu wideo, maksymalizując jakość informacji zwrotnych. Laser jest klasy 2, co oznacza, że jest użyteczny nawet w warunkach silnego oświetlenia. Klasa 2 jest jednak wystarczająco niska, aby zapewnić niskie ryzyko obrażeń oczu, dzięki czemu można go bezpiecznie używać w ruchliwych środowiskach!

 

Zalety
Wady

Zestaw zawiera:

1x Moziware Cımō

1x Kabel USB-C 3.0

Informacje dodatkowe

Wbudowany wyświetlacz

Tak

Wbudowane audio

Tak

Wbudowany mikrofon

Tak

Typ

Monokular AR

System

Android 10 / Infinity OS

Kamera

16 MP / 1080p Video

Wejście

USB-C

Pole widzenia

20 stopni

Procesor

Snapdragon 662

Pamięć

32GB Internal Storage / 3GB RAM

Łączność

WiFi / Bluetooth

Sterowanie

Głos

Waga

155 gram

Czas działania na baterii

ok. 3 godziny

Klasa szczelności

IP66

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Moziware Cimo”