Magic Leap 2

Magic Leap 2

17 999  Cena netto: 14 633 

In stock

17 999  Cena netto: 14 633 

Magic Leap 2 to najnowsze okulary rzeczywistości rozszerzonej firmy Magic Leap. Futurystyczny design w kompaktowej obudowie pozwala na wygodne noszenie okularów przez dłuższy czas.

  • Najbardziej kompaktowe okulary rozszerzonej rzeczywistości na rynku.
  • Magic Leap 2 zawiera bardzo wydajny procesor.
  Szacowany czas dostawy (Polska): 21 dni
Dostępność: Na stanie

Opis

Te innowacyjne okulary AR zostały opracowane specjalnie dla użytku biznesowego, zwłaszcza w dziedzinie edukacji. Wyposażone w jeden z najpotężniejszych procesorów dostępnych na rynku, Magic Leap 2 radzą sobie bez problemu nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami, dając ci możliwość  korzystania z innowacyjnych rozwiązań dla skomplikowanych problemów.

Magic Leap 2 zapewniają ergonomiczną konstrukcję, umożliwiając długie, codzienne użytkowanie. Technologia Magic Leap Dynamic Dimming sprawia, że treści AR są czytelne w różnych warunkach oświetleniowych. Okulary oferują pole widzenia do 70°, pozwalając zobaczyć więcej, a najwyższa w swojej klasie ostrość obrazu umożliwia wyraźne spojrzenie na najdrobniejsze szczegóły. Urządzenie jest przyjazne dla osób noszących okulary korekcyjne, oferując szybko wymienialne wkładki, które integrują soczewki bezpośrednio z okularami, zapewniając komfort i wygodę użytkowania.

Precyzja tam, gdzie jej potrzebujesz – liczne wejścia zapewniają elastyczność, łatwość obsługi i precyzję. Dźwięk przestrzenny wiodący w branży pogłębia immersję, sprawiając, że rozwiązania AR i współpraca z innymi stają się jeszcze bardziej realistyczne. Magic Leap 2 są łatwe w konfiguracji i personalizacji, umożliwiając dostosowanie interfejsu do wszelkich potrzeb, jednocześnie chroniąc prywatność twoich danych w urządzeniu.

Magic Leap 2 to nie tylko okulary Rozszerzonej Rzeczywistości, to otwarta platforma dla innowacji oferująca deweloperom szeroki dostęp ich możliwości. Łatwość tworzenia i wdrażania rozwiązań sprawia, że okulary stają się niezastąpionym narzędziem dla przedsiębiorstw pragnących eksplorować potencjał AR i XR.

 

Zalety
Wady

Dedykowane licencje

Zestaw zawiera

1 x Magic Leap 2

1 x Kontroler Magic Leap 2

1 x Zasilacz Magic Leap 2

1 x Kabel do ładowania

1 x Instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe

Rozdzielczość

1440 x 1760 pikseli na oko

Częstotliwość odświeżania

120 hz

Pole widzenia (FOV)

70 stopni

Metoda śledzenia

6 DoF śledzenie od wewnątrz na zewnątrz

Śledzenie oczu

Tak

Śledzenie twarzy

Nie

Śledzenie dłoni

Tak

Głośnik

Tak

Mikrofon

Tak

Łączność

Podłączony do Leap 2 Compute Pack (USB Type-C)

System operacyjny

Magic Leap OS / Android™ Open Source Project (AOSP)

Chipset

AMD Czterordzeniowy procesor Zen2AMD 7nm, czterordzeniowy procesor Zen 2 x86

Pamięć

256 GB

Bateria

3,5 godziny

Nazwa

Magic Leap 2

Waga (kg)

0,2600

Wideo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Magic Leap 2”