Kontrolery Valve Index

Kontrolery Valve Index

1 803  Cena netto: 1 466 

In stock

1 803  Cena netto: 1 466 

Kontrolery Valve Index to urządzenia stworzone z myślą o pełnej immersji w Wirtualnej Rzeczywistości. Zaprojektowane z dbałością o intuicyjną kontrolę, oferują zaawansowane odwzorowanie ruchów dłoni i niezrównany komfort podczas korzystania z technologii VR.

  • Intuicyjnym wprowadzaniu danych wejściowych
  • Zaawansowanym odwzorowaniu ruchów dłoni
  • Komfortowym korzystaniu z VR
  Szacowany czas dostawy (Polska): 7 dni
Dostępność: Na stanie

Opis

Te wszechstronne kontrolery są kompatybilne z różnymi goglami i stacjami bazowymi, działając zarówno z goglami Valve Index, jak i HTC Vive oraz HTC Vive Pro, obsługujące system śledzenia SteamVR Tracking. Pełna zgodność z różnymi stacjami bazowymi, w tym Valve Index, HTC Vive i HTC Vive Pro, zapewnia pełną elastyczność konfiguracji różnych systemów VR.

Kontrolery Valve Index umożliwiają interakcję z otoczeniem w sposób, który odzwierciedla dobrze ci znaną rzeczywistość. Zaawansowane dane sensoryczne, generowane przez 87 czujników w każdym kontrolerze, pozwalają na dokładne odwzorowanie ruchów dłoni, palców oraz nacisku, co przekłada się na bardziej realistyczne doświadczenia w rozgrywce VR.

Dzięki ergonomicznemu designowi, specjalnie zaprojektowanemu do interakcji z otwartą dłonią, kontrolery Valve Index są wygodne nawet podczas długich sesji rozgrywki. Opaska, regulowana w trzech miejscach, umożliwia pełne otwarcie dłoni, co pozwala na naturalne upuszczanie czy rzucanie przedmiotów: granatów, puszek, monet i wiele więcej. Precyzyjne śledzenie palców o niskiej latencji przyczynia się do głębszej immersji, umożliwiając szeroki zakres gestów i ekspresji. Kontrolery Valve Index reagują na każdy ruch, dostarczając użytkownikowi realistycznych doznań podczas interakcji w wirtualnym świecie. Materiał antybakteryjny z łatwością ułatwia czyszczenie po ambitnych sesjach rozgrywki.

Zestaw przycisków, spustów i gałek zapewnia pełną funkcjonalność podczas korzystania z ulubionych gier na platformie Steam. Nowy system wprowadzania SteamVR Input umożliwia dostosowanie układu sterowania dla każdego kontrolera w dowolnej grze, pozwalając ci dostosować sterowanie zupełnie pod ciebie. Współpraca ze społecznością producentów gier VR pozwoliła zoptymalizować działanie kontrolerów, sprawiając, że stanowią one niezbędne akcesorium dla wszystkich miłośników Wirtualnej Rzeczywistości.

Zalety

Zestaw zawiera

1x 2 kontrolery – lewy i prawy

1x 2 smycze

1x 2 kable USB do ładowania

Informacje dodatkowe

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Kontrolery Valve Index”