DJI RS3

DJI RS3

2 233  Cena netto: 1 815 

In stock

2 233  Cena netto: 1 815 

DJI RS 3 to absolutna perfekcja w świecie profesjonalnej stabilizacji kamery. Dbałość o każdy detal sprawia, że jest to niezaprzeczalnie najlepszy wybór dla solowych twórców i niezależnych ekip filmowych.

  • Automatyczne blokady osi
  • Doskonały stosunek wagi do udźwigu
  • Ekran dotykowy OLED 1,8″ czas pracy do 12 godzin + szybkie ładowanie
  Szacowany czas dostawy (Polska): 10 dni
Dostępność: Na stanie

Opis

DJI RS 3 to absolutna perfekcja w świecie profesjonalnej stabilizacji kamery. Dbałość o każdy detal sprawia, że jest to niezaprzeczalnie najlepszy wybór dla solowych twórców i niezależnych ekip filmowych. Lekkość, wydajność i niezrównana elastyczność uczynią Twoje nagrania niepowtarzalnymi.

Automatyczne Blokady Osi: Przytrzymaj przycisk zasilania, a gimbal automatycznie się rozłoży. Po zakończeniu nagrywania, naciśnij przycisk ponownie, a gimbal złoży się i zablokuje automatycznie.

Doskonały Stosunek Wagi do Udźwigu: Zaledwie 1,3 kg wagi, a maksymalny udźwig wynoszący 3 kg sprawiają, że DJI RS 3 jest niezwykle lekki, jednocześnie obsługując kamery takie jak Sony A7S3 czy Canon R5 z obiektywami 24-70 mm F2.8.

Ekran Dotykowy OLED 1,8″: DJI RS 3 posiada kolorowy ekran OLED 1,8″ o 80% większy niż poprzednia wersja, oferujący intuicyjną kontrolę i nowy interfejs użytkownika.

Zalety
Wady

Zestaw zawiera:

1x Gimbal

1x Uchwyt BG21

1x Kabel do ładowanie USB-C (40 cm)

1x Podpora mocowania obiektywu

1x Przedłużony uchwyt / tripod (plastikowy)

1x Płytka montażowa z szybkozłączką (Arca-Swiss / Manfrotto)

1x Kabel MCC (USB-C, 30 cm)

1x Zestaw śrub”

 

Informacje dodatkowe

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „DJI RS3”