Elite strap do Meta Quest 3 od firmy Meta

Elite strap do Meta Quest 3 od firmy Meta

427  Cena netto: 347 

In stock

427  Cena netto: 347 

Postaw na wygodę przy dłuższych rozgrywkach, dzięki oryginalnemu Elite Strapowi do Meta Quest 3. Ergonomiczny pasek gwarantuje dopasowanie do każdej głowy jednym obrotem pokrętła, oraz niespotykany nigdy wcześniej komfort Wirtualnej Rzeczywistości.

  • Łatwe dopasowanie opaski do osobistych preferencji
  • Większa stabilizacja gogli na głowie
  Szacowany czas dostawy (Polska): 5 dni
Dostępność: Na stanie

Opis

Zaawansowana wersja paska do gogli Meta Quest 3 w trakcie rozgrywki zmniejsza nacisk na twarz i równomiernie rozkłada ciężar urządzenia – zapewniając tym samym idealne dopasowanie i zdecydowaną poprawę komfortu przy dłuższych sesjach rozgrywki. Doświadczenie użytkowników poprzedniej generacji Elite Strapa umożliwiły udoskonalenie urządzenia, oferując wysoką wytrzymałość w użytkowaniu.

Za precyzję dopasowania urządzenia do kształtu głowy odpowiada pokrętło regulacyjne. Pozwala ono na ustawienie w jednej osi długości Elite Strapa, co łączy ze sobą praktykę oraz wygodę. Przy dłuższych rozgrywkach, niezależnie od wybranego tytułu zapobiega poczuciu uciskania i pozwala na wkroczenie do Wirtualnej Rzeczywistości w mgnieniu oka. 

Miękka oraz elastyczna silikonowa podkładka znajdująca się z tyłu głowy, zapewnia perfekcyjne dopasowanie i równomierne wyważenie. Górną część Elite Strapa stanowi pasek, który możesz dopasować w najwygodniejszej dla ciebie pozycji względem oczu, jednocześnie rozkładając lepiej ciężar gogli.

Zalety

Zestaw zawiera:

1 x Meta Quest 3 Elite Strap

Informacje dodatkowe

Marka

Meta

Kompatybilność

Meta Quest 3

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Elite strap do Meta Quest 3 od firmy Meta”