B View Remote

B View Remote

In stock

B View to innowacyjne narzędzie od Brochesia, które rewolucjonizuje współpracę zdalną i wsparcie techniczne, wykorzystując zaawansowane technologie, takie jak Rozszerzona Rzeczywistość (AR). Umożliwia użytkownikom na wskazywanie i swobodne rysowanie w czasie rzeczywistym, nagrywanie audio-wideo, streaming wideo, edycję obrazów, prowadzenie web czatu oraz udostępnianie mediów. Dzięki chmurze Brochesia, wszystkie dane i materiały są bezpiecznie przechowywane, zapewniając łatwy dostęp i współdzielenie zespołowe. B View oferuje także funkcje tłumaczenia symultanicznego i mirroringu, co znacząco ułatwia komunikację i pracę w międzynarodowym środowisku.

Pakiety:

  • B View Start – dostęp dla 1 użytkownika przez przeglądarkę, 1 urządzenie AR oraz nielimitowany dostęp z urządzeń mobilnych
  • B View – dostęp dla 1 użytkownika przez przeglądarkę, 10 urządzenie AR oraz nielimitowany dostęp z urządzeń mobilnych
  • B View Super – dostęp dla 1 użytkownika przez przeglądarkę, 50 urządzenie AR oraz nielimitowany dostęp z urządzeń mobilnych
  Szacowany czas dostawy (Polska): 3 dni
Wyczyść

Opis

“B View” to rozwiązanie Brochesia zaprojektowane do współpracy zdalnej i wsparcia w codziennej pracy. Dostępne obecnie technologie, oprócz umożliwienia nam wykonywania czynności zawodowych bez konieczności udawania się na miejsce czy podróżowania, pozwalają czerpać korzyści, które kiedyś były nie do pomyślenia.

Dzięki płynnej integracji z okularami Smart Glasses – ale również z PC, smartfonami i tabletami – B View umożliwia prowadzenie rozmów, czatowanie, rozpoczynanie sesji audio/wideo, udostępnianie swojego punktu widzenia współpracownikom, robienie zdjęć, nagrywanie filmów, otwieranie dokumentów, korzystanie z zaawansowanych funkcji Rozszerzonej Rzeczywistości i wiele więcej, wszystko za pomocą jednego oprogramowania!

Skontaktuj się z ekspertem zdalnie
Podziel się swoim punktem widzenia i pokaż problem
Wykonuj instrukcje będąc połączonym
Rozwiąż problem współpracując

Jesteś operatorem i wykryłeś problem z maszyną, który blokuje cykl produkcyjny twojej fabryki. Technik jest oddalony o dwie godziny drogi od zakładu, ale dzięki B View będzie mógł krok po kroku prowadzić Cię ze swojego miejsca pracy. Nosząc okulary Smart Glasses, możesz wysyłać strumieniowe przekazy wideo i audio tego, co widzisz, a w ciągu kilku minut technik będzie mógł ocenić stan maszyny i pokierować Cię do rozwiązania problemu. 

Pacjent potrzebuje pilnej pomocy medycznej. Po przybyciu na miejsce zdajesz sobie sprawę, że musisz szybko podzielić się jego stanem ze specjalistycznym personelem i otrzymać instrukcje. Dzięki połączeniu B View z okularami Smart Glasses, operator może wysyłać jasne i rzeczywiste obrazy pacjenta oraz otrzymywać informacje w sposób terminowy i precyzyjny.

Musisz przeprowadzić niektóre czynności konserwacyjne na maszynie. Możesz to zrobić samodzielnie, ale potrzebujesz wsparcia dokumentacji, przechodząc przez kilka zadań. Nosząc okulary Smart Glasses, możesz używać obu rąk do wykonania procedur i jednocześnie sprawdzać potrzebne dokumenty za pomocą B View: twoja zdolność operacyjna nie zostanie naruszona, a zadanie wykonasz bezpiecznie i szybko.

Zalety

Wady

Urządzenia kompatybilne

Dostępne wersje próbne! Chcesz wypróbować? Daj znać!

Informacje dodatkowe

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „B View Remote”